виж още резултати
No products were found.

Ацефеин табл. Х 10

При болка - слаба до средна - при мигрена, главоболие, зъбобол, неврити.

Прочети ощеShow less
4,88 лв. (с данък)
-
Оценка:
(0)
Всички продукти на марката:
Добави в списъка с желания
Описание

Ацефеин съдържа: 

 - Парацетамол;

 - Ацетилсалицилова киселина;

 - Кофеин;

 - Кодеин фосфат.


Тези съставки са със силно изразено обезболяващо действие.
Благоприятен ефект върху мозъчните съдове и намаляване на вътремозъчното налягане с ефект намаляване на главоболието.
За възрастни и деца над 15 години.


Дозировка:
Възрастни и деца над 15 години: 1 таблетка 3-4 пъти дневно.
Максималната еднократна доза е 2 табл., а максималната дневна доза е 6 табл.
Курсът на лечение е с продължителност не повече от 5-7 дни.

Съдържание:
Ацетилсалицилова киселина 250 mg, Парацетамол 250 mg, Кофеин 50 mg, Кодеинов фосфат 10 mg.
Приложение: перорално.

Противопоказания:
Не използвайте Ацефеин, ако сте алергични (свръхчувствителни) към някое от активните или помощните вещества на продукта; ако сте алергични към нестероидни противовъзпалителни продукти; ако имате язва на стомаха и дуоденума, при наличие на кървене, при тежка бъбречна и чернодробна недостатъчност.
При бременност и кърмене трябва да се консултирате с Вашия лекар, преди употребата на което и да е лекарство.

Ацефеин се предлага в опаковка от 10 таблетки.


Ацефеин - живот без болка!

Прочети ощеShow less
Product Details
Доставка

Меню

Трябва да се регистрирате, за да можете да ползвате списъците с желания.

Sign in