виж още резултати
No products were found.

Ибупром Спринт Макс при болка и температура 400 мг капс. х 20/ 10

Противовъзпалително и обезболяващо лекарство с Ибупрофен.

При главоболие, болка, температура, невралги и др.

Прочети ощеShow less
16,19 лв. (с данък)
Брой
  • x20
  • х10
Оценка:
☆☆☆☆☆ ★★★★★
(0)
Всички продукти на марката:
Добави в списъка с желания
Описание

Ибупром Спринт Макс при болка и температура 400 мг капс. х 20/ 10

Ibuprom Sprint Max се бори с умерена до силна болка от различен произход. Съдържа течен разтвор на активната съставка ибупрофен (400 мг) с което атакува по-бързо болката. Може да се прилага при висока температура, както и като противовъзпалително средство. Предлага се в опаковка от 10 и от 20 капсули.

Подходящ за прием при:

• главоболие;

• менструални болки;

• зъбобол;

• мускулни болки;

• болки в гърба;

• болки в ставите;

• невралгия.

Активно вещество: Ибупрофен 400 mg. 

ДОЗИРОВКА Ибупром Спринт Макс при болка и температура 400 мг капс. х 20/ 10:

Възрастни и деца над 12 години: 

1 капсула през устата на всеки 4 часа. 

Не използвайте повече от 3 капсули дневно. Капсулите не трябва да се дъвчат.

Производител:

US Pharmacia


Опаковка:

Ибупром Спринт Макс при болка и температура 400 мг се предлага се в опаковка от 10 капсули и от 20 капсули.

Прочети ощеShow less
Подробности за продукта

Техническо описание

Форма
Капсули
Доставка
You may also like
За сърцето и кръвоносната система
Webber Naturals
115,48 лв. (с данък)
Допринася за нормалното функциониране на мозъчната, сърдечно-съдовата системи, както и за поддържането на нормалната концентрация на триглицеридите.
За дихателната система
Doctor's Best
74,75 лв. (с данък)
NAC Н-Ацетил Цистеин на Доктор'с Бест:  - Подобрява функциите на дихателната система;  - Действа противовъзпалително;  - Има силно антиоксидантно действие;  - Поддържа нормалното производство на глутатион в...
Санитария
Fit Therapy
22,77 лв. (с данък)
Пластири за облекчаване на болката във врата. Специална инфраред технология. До 120 часа облекчение на болката с един пластир. Без лекарствени съставки. Водоустойчив. Не предизвиква термален шок.
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
☆☆☆☆☆ ★★★★★ (@COMMENT_GRADE@)
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_TITLE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_IMAGES@
@COMMENT_VIDEOS@
Полезен? @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENTS_NB@ Напиши коментар

@COMMENT_TITLE@

@CUSTOMER_NAME@ @AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

Отговори @ANSWERS_NB@ Харесвания @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ Неодобрения @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Коментари @COMMENTS_NB@
Напиши отговор Добави коментар
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@ Отговор
@TOTAL_USEFULNESS@
@COMMENT_COMMENT@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@
Добави коментар @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Reply

@COMMENT_COMMENT@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@
@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Reply

Меню

Трябва да се регистрирате, за да можете да ползвате списъците с желания.

Sign in